Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.1-beta1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Items
hy: Տարրեր

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Left
hy: Ձախ
