Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.3-beta1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Item
ar: عنصر

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Top
ar: الأعلى

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Views
ar: الرؤى

en: Separator
ar: فاصل

en: Active
ar: نشط

en: Block
ar: الصندوق

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Items
ar: أخبار

en: Medium
ar: متوسط

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Video
ar: فيديو

en: Element
ar: عنصر

en: Elements
ar: العناصر
