Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.3-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Item
ca: Element

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Separator
ca: Separador

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Items
ca: Elements

en: Medium
ca: Mitjana

en: Background color
ca: Color de fons

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: Justify
ca: Justifica
