Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.3-beta1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Item
el: Αντικείμενο

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Top
el: Κορυφή

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Active
el: Ενεργό

en: Block
el: Μπλοκ

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Medium
el: Μέσο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Justify
el: Πλήρης στοίχιση

en: Highlight
el: Επισήμανση
