Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.3-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Active
is: Virkin

en: Block
is: Blokkur

en: Items
is: Liðir

en: Medium
is: Miðal
