Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.3-beta1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Views
jv: View

en: Separator
jv: Watesan

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Items
jv: Item

en: Medium
jv: Sedheng

en: Background color
jv: Warna Background

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
