Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.3-beta1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Items
ka: ელემენტები

en: Medium
ka: საშუალო

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
