Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.3-beta1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Item
pl: Element

en: None
pl: Brak

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Top
pl: Góra strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Views
pl: Widoki

en: Active
pl: Aktywne

en: Block
pl: Blok

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Items
pl: Elementy

en: Medium
pl: Średnie

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Video
pl: Wideo

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: Elements
pl: Elementy

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: Cell
pl: Komórka

en: Additional classes
pl: Dodatkowe klasy

en: Paragraphs
pl: Akapity
