Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.3-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Item
th: รายการ

en: None
th: ไม่มี

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Views
th: ดู

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Items
th: จำนวน

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Justify
th: จัดชิดขอบ
