Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.3-beta1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Item
tr: Öğe

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Center
tr: Merkez

en: Top
tr: En üst

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Views
tr: Görünümler

en: Separator
tr: Ayraç

en: Active
tr: Etkin

en: Block
tr: Blok

en: Bottom
tr: Alt

en: Items
tr: Öğeler

en: Medium
tr: Orta

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Element
tr: Öğe

en: Justify
tr: Hizala

en: Elements
tr: Öğeler

en: Highlight
tr: Vurgulu
