Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.4-beta1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Item
lt: Elementas

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Items
lt: Elementai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Element
lt: Elementas

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Elements
lt: Elementai
