Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.4-beta1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Item
ro: Produs

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: Top
ro: Sus

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Active
ro: Activ

en: Block
ro: Bloc

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Items
ro: Articole

en: Medium
ro: Mediu

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Justify
ro: Uniformizat

en: Elements
ro: Elemente
