Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.4-beta1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Item
ur: شے

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Views
ur: ویوز

en: Active
ur: فعال

en: Block
ur: بلاک

en: Items
ur: سرخیاں
