Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.4-beta1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: None
bo: མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Justify
bo: ཟུར་སྙོམས་སྒྲིག
