Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.4-beta1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Item
cy: Eitem

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Block
cy: Bloc

en: Items
cy: Eitemau

en: Medium
cy: Canolig
