Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Item
da: Element

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Center
da: Centreret

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Separator
da: Skilletegn

en: Active
da: Aktiv

en: Block
da: Blok

en: Bottom
da: Bund

en: Items
da: Overskrifter

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Justify
da: Justeret

en: Elements
da: Elementer

en: Highlight
da: Fremhæv
