Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.4-beta1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Item
hr: stavka

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Active
hr: Aktivno

en: Block
hr: Blok

en: Bottom
hr: Dno

en: Items
hr: Stavke

en: Medium
hr: Srednji

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
