Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.4-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Item
ml: ഇനം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
