Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.4-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Views
mr: याद्या

en: Active
mr: सक्रिय

en: Block
mr: भाग
