Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.1-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Element
am: አባል
