Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.1-beta2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Views
eo: Vidoj

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Items
eo: Eroj

en: Medium
eo: Medio

en: Elements
eo: Elementoj
