Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.1-beta2) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Item
fi: Nimike

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Views
fi: Näkymät

en: Separator
fi: Erotin

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Items
fi: Aiheet

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Element
fi: Elementti

en: Justify
fi: Tasaa molemmat reunat

en: Elements
fi: Elementit
