Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.1-beta2) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: Item
id: Barang

en: None
id: Tiada

en: Image
id: Gambar

en: Center
id: Tengah

en: Top
id: Atas

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Views
id: View

en: Separator
id: Pemisah

en: Active
id: Aktif

en: Block
id: Blok

en: Bottom
id: Dasar

en: Items
id: Item

en: Medium
id: Sedang

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Middle
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Element
id: Elemen

en: Background image
id: Gambar latar

en: Justify
id: Rata kanan kiri
