Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.1-beta2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Item
km: ធាតុ

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Bottom
km: បាត

en: Items
km: ធាតុ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
