Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.1-beta2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Bottom
mn: Доод

en: Medium
mn: Дундаж

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
