Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.3-beta2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Item
gu: નંગ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Active
gu: સક્રિય

en: Bottom
gu: નીચે

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
