Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.3-beta2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Item
lv: Ieraksts

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Views
lv: Skati

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Bottom
lv: Apakša

en: Items
lv: Vienumi

en: Medium
lv: Vidējs

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Element
lv: Elements

en: Justify
lv: Izlīdzināts
