Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.3-beta2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Views
ps: ليدنې

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Items
ps: توکي

en: Medium
ps: منځنى

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Justify
ps: برابر
