Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.3-beta2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Items
sq: Elementët

en: Medium
sq: Mesatar
