Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.3-beta2) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Item
ta: உருப்படி

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Center
ta: மையம்

en: Top
ta: மேல்

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Block
ta: பெட்டி

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Justify
ta: நேர்த்தி செய்
