Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.4-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: None
af: Geen

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok
