Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.4-beta2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Item
be: Элемент

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Top
be: Верх

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Bottom
be: Знізу

en: Items
be: Элементы

en: Medium
be: Сярэдні

en: Background color
be: Колер фона

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
