Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.4-beta2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Item
ne: वस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Top
ne: माथि

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Medium
ne: माध्यम

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
