Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.4-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: None
nn: Ingen

en: Image
nn: Bilete

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Items
nn: Element
