Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.4-beta2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Item
oc: Element

en: None
oc: Pas cap

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Views
oc: Vistas

en: Separator
oc: Separador

en: Active
oc: Actiu

en: Block
oc: Blòt

en: Bottom
oc: Bas

en: Items
oc: Elements

en: Medium
oc: Mejan

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: Justify
oc: Justifier

en: Highlight
oc: Suslinhar
