Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.4-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Item
te: అంశం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Top
te: పైన

en: Items
te: అంశాలు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
