Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.1-beta2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Views
az: Görünüşlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Bottom
az: Aşağı

en: Items
az: Elementlər

en: Medium
az: Orta

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
