Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.7-beta2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Item
cs: Položka

en: None
cs: Žádné

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Bottom
cs: Dole

en: Items
cs: Položky

en: Medium
cs: Střední

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku
