Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.7-beta2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Item
gl: Elemento

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Views
gl: Vistas

en: Separator
gl: Separador

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Bottom
gl: Botón

en: Items
gl: Elementos

en: Medium
gl: Medio

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Element
gl: Elemento

en: Justify
gl: Xustificado
