Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.7-beta2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Item
is: Hlutur

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Top
is: Toppur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Separator
is: Skilja

en: Active
is: Virkt

en: Block
is: Blokk

en: Items
is: Hlutir

en: Medium
is: Miðlungs

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
