Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.7-beta2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Item
ja: 項目

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Views
ja: ビュー

en: Separator
ja: セパレーター

en: Active
ja: アクティブ

en: Block
ja: ブロック

en: Bottom
ja: ボトム

en: Items
ja: アイテム

en: Medium
ja: 中程度

en: Background color
ja: 背景色

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Video
ja: ビデオ

en: Element
ja: 要素

en: Justify
ja: 正当化する

en: Elements
ja: 要素

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
