Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.7-beta2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Items
kk: Элементтер

en: Medium
kk: Орташа

en: Background color
kk: Фон түсі
