Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.7-beta2) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Title
nl: Titel

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Views
nl: Overzichten

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Active
nl: Actief

en: Block
nl: Blok

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Elements
nl: Elementen

en: Highlight
nl: Accentueren

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
