Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.7-beta2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Item
ug: تۈرلەر

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Paragraph
ug: پاراگراف
