ZURB Template (8.x-6.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Enable
af: Aktiveer

en: Login
af: Gebruiker

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Back
af: Terug

en: Help
af: Hulp

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: My Account
af: My Rekening
