ZURB Template (8.x-6.0) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Enable
az: Qoşulub

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Back
az: Geri

en: Help
az: Dəstək

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Never
az: Heç vaxt

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: New
az: Yeni

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
