ZURB Template (8.x-6.0) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Enable
be: Уключыць

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Back
be: Назад

en: Help
be: Дапамога

en: Updated
be: Абноўлена

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Logout
be: Выйсці

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Highlighted
be: Выдзелены

[ctx: Sort order]
en: Order
be: Парадак
