ZURB Template (8.x-6.0) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Enable
ca: Habilita

en: Login
ca: Entrada

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Back
ca: Enrere

en: Help
ca: Ajuda

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Logout
ca: Sortir

en: New
ca: Nou

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: My Account
ca: El meu compte

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

[ctx: Sort order]
en: Order
ca: Ordena
    en context: Classifica l'ordre

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
