ZURB Template (8.x-6.0) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Enable
sk: Povoliť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Back
sk: Späť

en: Help
sk: Pomoc

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
