ZURB Template (8.x-6.0) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Enable
sv: Aktivera

en: Login
sv: Logga in

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Back
sv: Tillbaka

en: Help
sv: Hjälp

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Logout
sv: Logga ut

en: New
sv: Ny

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: My Account
sv: Mitt konto

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

[ctx: Sort order]
en: Order
sv: Ordning

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
